Start van het nieuwe traject: nieuwe datum volgt.
Duur: 3 maanden.
Dat kan via het Manifestatie model.
Ik begeleid je op maat afgestemd op precies waar jij nu zit, jouw wens en op de goddelijke flow.
Je ontvangt je persoonlijke doorbraak via live workshops, 1-op-1 sessies en de krachtige online meditaties.
Lees meer over het Manifestatie model.
Ik wil een doorbraakAls je leert om te manifesteren, kun je met je eigen kracht de problemen in je leven oplossen én dat creëren waar je naar verlangt. En leren manifesteren kan gelukkig op een heel eenvoudige manier.
Voor mijzelf was het een heel proces om te ontdekken wat wel en niet werkt. Ik heb vele trainingen gevolgd, geoefend en heel veel ontdekt wat niet werkt 🙂 Gelukkig ben ik er ook wijzer u
it gekomen en heb ik ontdekt wat wel werkt en dat ga ik met jullie delen…
Veel modellen, methodes of filmpjes bestaan uit 5 of 7 of 10 stappen voor bijvoorbeeld succes of geluk. Als ik dat zie staan, haak ik al af.
Ik ben altijd op zoek naar hoe ik spiritualiteit, psychologie en/of universele wijsheden zo praktisch mogelijk kan gebruiken in mijn dagelijkse leven met het grootste resultaat.
Dit heeft mij ertoe gedreven om alleen dat aan anderen te leren wat écht werkt. Daarom heb ik mijn Manifestatie Model teruggebracht tot de essentie. Om het daarmee simpel en gemakkelijk toepasbaar te houden.
Mijn Manifestatie Model bestaat uit slechts één stap!
Die ene stap is: vraag en ontvang. Tijdens het online programma leg ik je exact uit hoe het werkt en hoe je dat voor de rest van je leven kunt toepassen.
Je leert bovendien 7 unieke zeer krachtige manifestatie tools om toe te passen om je werkelijke verlangens eindelijk werkelijkheid te laten worden.
Je ontvangt tevens elke week oefeningen, meditaties en inspiratievideo’s voor een stevige fundering en ter verdieping.
Het doorlopen van het model zelf levert overigens al veel plezier op en ondertussen ben je bewust bezig om jouw diepste verlangens te realiseren.
En mocht je onverhoopt tegen een persoonlijke belemmering aanlopen begeleid ik je met clearing, healing en/of coaching om de volgende stappen te zetten waar je innerlijk weet dat je er klaar voor bent. Hier is ruimte voor in de maandelijkse online workshops én tijdens de maandelijkse persoonlijke gesprekken.
Wat heb je er voor over om eindelijk die ‘oude shit’ achter je te laten en te gaan leven vanuit jouw kracht?
PRAKTISCH:
Datum: Van 1 september 2022 tot en met 2 november 2022
Duur: 2 maanden.
Programma en tijdsinvestering:
Manifesteren kun je leren
Locatie: online training via mail en website.
Locatie workshops en sessies: Overboslaan 15, Bilthoven.
Prijs: €2220,-
Of 5 maandelijkse termijnen van €444,-
Aanmelden en meer informatie:
Mail me via robert@voordeliefdegeboren.nl of bel naar 0613689940.
REVIEWS –
Over een vergelijkbare online training van Robert:
…het is een rijkdom om jouw kennis en jouw inzichten in de Universele Wetten te lezen, te ervaren en toe te passen in het leven.”
… Ik heb al veel verschillende cursussen geprobeerd hiervoor, maar geen werkt zo goed…als deze.”
…voor mij van onschatbare waarde. Het liefdevolle zijn van Robert, in zijn meditaties, inzichtvideo’s en zijn schrijven…”
Als je leert om te manifesteren, kun je met je eigen kracht de problemen in je leven oplossen én dat creëren waar je naar verlangt. Wat heb je er voor over om eindelijk die ‘oude shit’ achter je te laten en te gaan leven vanuit jouw kracht?
Volg je Het Manifestatie Model log dan hier in voor de online omgeving met alle meditaties, inspiratievideo’s en meer: